ul. Retmańska 18C
05-124 Topolina
tel. 501 664 222
e-mail: kontakt@masuriawarsaw.pl
www: masuriawarsaw.pl
Facebook: Masuria Warsawa
Instagram: @masuriawarsaw

Jeśli marzysz o rodzinnym wypoczynku blisko natury to jest to właściwy adres. Masuria Warsaw Family to domek położony w sosnowym borze, nad rzeką Narew, zaledwie 900 metrów od jeziora Ławeczno i jednocześnie bardzo blisko Warszawy.
Goście mają do dyspozycji 7O-metrowy domek na wyłączność i ogrodzoną 1000-metrową leśną działkę. Zwierzęta są mile widziane. W domu komfortowo przenocuje 6 dorosłych osób i dwoje małych dzieci. Na działce jest prywatny parking, altana grillowa ze stolikiem i krzesłami, hamaki, leżaki i dwa rowery.
Domek wyposażony jest w bardzo dużą liczbę udogodnień dla rodzin z dziećmi: m.in.: łóżeczko stacjonarne, przewijak, nakładka na sedes, podest ułatwiający korzystanie z umywalki, wannę, krzesełko do karmienia, bramki zabezpieczające schody i kominek. Na zewnątrz znajduje się domek do zabawy i rowerek biegowy przydatny na spacerach. Na piętrze stworzyliśmy kącik dziecięcy, który jest wypełniony zabawkami i grami dla dzieci w różnym wieku.
Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria do wspólnego gotowania. W jadalni znajduje się kominek, z którego można korzystać w sezonie grzewczym. Okolica świetnie nadaje się na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe czy wędkarstwo.