ul. Przesmyk 24
05-124 Topolina
tel. 501 664 222
e-mail: kontakt@masuriawarsaw.pl
www: masuriawarsaw.pl
Facebook: Masuria Warsawa
Instagram: @masuriawarsaw

Masuria Warsaw to wyjątkowe miejsce, w którym Goście mają na wyłączność 100-metrowy dom i prawie 1000 metrów kwadratowych sosnowego ogrodu odgrodzonego w kompleksie leśnych działek. To idealna lokalizacja dla osób, które chciałyby połączyć wypoczynek na łonie natury ze zwiedzaniem stolicy.
Na tych co wolą leniwie odpocząć czeka duży zadaszony taras, leżaki, hamak, książki i sprzyjające tereny do kąpieli leśnych. Można również zamówić masaż, który jest realizowany na miejscu w pakiecie z dojazdem. W domku może przenocować maksymalnie 8 dorosłych osób.
Obiekt ma klimatyczne wnętrze i jest w pełni wyposażony we wszystko co może się przydać podczas wypoczynku. Na działce jest prywatny zadaszony parking, miejsce na grilla ze stolikiem i krzesłami, a także dwa rowery.
Nawiązanie do Mazur w nazwie obiektu nie jest przypadkowe. Bliskość jezior Ławeczno oraz Klucz, rzeki Narew i otoczenie lasów sprawia, że zaledwie 15 minut od rogatek Warszawy można naprawdę poczuć bliskość natury. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas czeka wiele możliwości – od długich spacerów, przez wycieczki rowerowe do sportów wodnych na okolicznych akwenach.