Budy Pobyłkowskie 19
06-114 Dzierżenin
tel. 507 409 990
e-mail: biuro@stajniaojcowizna.pl
www: stajniaojcowizna.pl
Facebook: Stajnia Ojcowizna – Restauracja i Apartamenty

Stajnia Ojcowizna powstała z miłości do koni. Relacje koni z ludźmi budowane są w oparciu o wzajemne zrozumienie, dzięki temu zwierzęta są bardzo spokojnie ułożone. Tak, aby każdy jeździec czuł się swobodnie w siodle.
Na terenie Stajni Ojcowizna do dyspozycji gości są także miejsca noclegowe w domkach. Apartamenty są dwu-, cztero-, pięcio- i ośmioosobowe z możliwością dostawek. W każdym apartamencie znajduje sie salon z TV, jedna lub więcej łazienek oraz sypialnie.
Obiekt znajduje się zaldwie 40 km od Warszawy, otoczony łąkami i rozległymi kompleksami leśnymi. Sąsiedztwo przyrody sprzyja regeneracji siła, a przede wszystkim odpoczynkowi. Okoliczne tereny doskonale sprawdzają się nie tylko do jazd konnych, ale także do wycieczek rowerowych, nordic walking czy spacerów.
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, informujemy tam na bieżąco o atrakcjach organizowanych w poszczególne weekendy.
Dodatkowym atutem miejsca jest restauracja serwująca dania kuchni regionalnej z naturalnych produktów pochodzących z okolicy. Na szczególną uwagę zasługują również wyjątkowe i rzadko spotykane specjały kuchni kurpiowskiej.
Stajnia Ojcowizna to miejsce dla miłośników koni, ale także osób ceniących sobie spokój i kontakt z naturą.
Stajnia Ojcowizna jest również doskonałym miejscem spotkań okolicznościowych. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze możliwa jest organizacja wielu atrakcji dodatkowych.