Wielgolas 25
07-215 Obryte
tel. 512 291 685
e-mail: siedliskoleluja@o2.pl
www: siedliskoleluja.pl
Facebook: Siedlisko Leluja

W okolicach Pułtuska w otulinie Puszczy Białej znajduje się wspaniałe gospodarstwo agroturystyczne, które stworzone jest w ciepłych, swojskich klimatach. Przesympatyczni gospodarze dbają o każdego gościa odwiedzającego ich Siedlisko. Każdy, zarówno młody, jak i starszy, czuje się tu swobodnie. Szybko można zapomnieć o codziennych troskach i cieszyć się chwilą. A wszystko to znajduje się okolo godziny drogi autem od Warszawy.
Siedlisko Leluja to idealne miejsce, aby spędzić czas na prawdziwej polskiej wsi. Oferuje noclegi w Lelujowej Chacie, Kurniku, Domku Rybaka, Chatce Antka i na antresoli Lelujowej Stodoły – szczegółowy ich opis znajduje się na stronie internetowej obiektu.
Dla „podglądaczy” przyrody właściciele przygotowali Lelujową Ambonę – wspaniały punkt obserwacyjny, a jednocześnie domek, w którym można zamieszkać. To opcja dla tych, którzy przedkładają bliskość natury nad udogodnienia cywilizacyjne – w domku nie ma prądu ani łazienki, z tych „luksusów” można korzystać w pobliskiej Lelujowej Stodole. Ambona nie jest dostępna w okresie wakacyjnym. Tych, co lubią biwaki zainteresuje z pewnością również Lelujowe Tipi – również bez prądu, ale za to z pełnym wyposażeniem biwakowym i cudownymi widokami.
Śniadania są serwowane w cenie pobytu i oparte na produktach przygotowywanych bezpośrednio w siedlisku: sery, domowy chleb na zakwasie, dżemy.
W Lelujowej Stodole i Lelujowym Tipi urządzicie urodziny, wieczór panieński lub inne wydarzenie, dla którego chcielibyście oprawy w miejscu niebanalnym czy w stylu boho. W Siedlisku Leluja zorganizować można również obóz dla dzieci, podczas którego główną zasadą jest rezygnacja z urządzeń typu smartfony, tablety i komputery – tych dzieci nie zabierają na obóz.