Zabłocie 33E
05-140 Serock
tel. 531 628 510
e-mail: eliza.k.k@wp.pl
www: rodzinnyekozakatek.pl
Facebook: Rodzinny Eko Zakątek

Jeśli lubisz kontakt z naturą, to zapraszam do Rodzinnego Eko Zakątka, który jest położony w spokojnej okolicy, wśród pól i lasu. W sezonie letnim w weekendy oferuję kreatywne warsztaty dla dzieci, które tworzę w oparciu o surowce odnawialne: ramki z drewnianych krążków, drewniane obrazki z suchych kwiatów, torby płócienne z roślinnym nadrukiem. Stosuję także zasadę re-use, czyli powtórne użycie. Zbieram surowce, które przerabiam na wartościowe rzeczy: organizery na biurko z puszek, stojaki do telefonu lub ramki do zdjęcia z korków po winie, łapacze snów lub pompony z włóczki ze swetrów. Zastosowań jest co niemiara i dzieci właśnie w takich warsztatach mogą wziąć udział, aby nauczyć się, że nie wszystko trzeba wyrzucać do kosza. Tematy warsztatów na dany weekend publikuję na moim Facebooku.
Na terenie Zakątka są również ustawione zabawki do różnej aktywności. Można postrzelać z łuku, poskakać na trampolinie, pobawić się na tradycyjnym placu zabaw, poćwiczyć koncentrację, pograć w kapsle lub po prostu poleżeć na hamaku.
Kiedy dzieci się bawią lub uczestniczą w warsztatach, rodzice mogą im towarzyszyć lub odpoczywać na hamakach wśród brzóz. Moją ideą jest, aby dzieci i rodzice mogli razem spędzać czas na łonie natury, bawiąc się i odpoczywając.
Zawsze znajdziesz u mnie ciasto własnej roboty i lemoniadę. Organizuję urodziny dla dzieci i małe spotkania integracyjne. W sezonie letnim zapraszam szkoły i przedszkola na warsztaty: opowieści o pszczołach i robienia świec z wosku pszczelego, produkcji mydełek, zawieszek zapachowych, nadruku botanicznego na torbach.
Pozostałe propozycje znajdziecie w katalogu „Oferta” na stronie internetowej Rodzinnego Eko Zakątka. W sezonie zimowym dojeżdżam z warsztatami do placówek oświatowych.
Dla najmłodszych gości mam specjalny kojec, krzesła do karmienia, a łazienka jest przystosowana do przewijania dzieci.