Zabłocie 37
05-140 Serock
tel. 600 700 545
e-mail: kontakt@sielankowosiedlisko.pl
www: sielankowosiedlisko.pl
Facebook: Sielankowo Siedlisko Zabłocie

Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas płynie inaczej, a radość i uśmiech wypełniają każdą chwilę. Takim miejscem jest Siedlisko Sielankowo Zabłocie, gdzie czekają na Ciebie niezwykłe przygody i spotkania z uroczymi zwierzętami. Przygotuj się na niezapomniane doznania, które ożywią wyobraźnię Twojej rodziny!
Witaj w królestwie alpak! Pięć miękkowłosych przyjaciół: Lala, Pusia, Kamel, Tofik i Miluś, wita Cię serdecznie w swoim gospodarstwie. Ich delikatne spojrzenia przypominają kolorowe bańki mydlane, a ich czułe przytulanie łagodzi troski dnia codziennego. A co powiesz na to, aby zasmakować chwili przyjemności i zabrać jednego z królików na spacer? W Sielankowie to możliwe! Wzruszające spotkania z naturą, pełne czułości i uśmiechu, będą miały magiczny wpływ na wszystkich, którzy odwiedzą to wyjątkowe miejsce.
Ale to nie koniec atrakcji, jakie oferuje Siedlisko Sielankowo Zabłocie! Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla zmysłów. W malowniczej scenerii otaczającej gospodarstwo, znajdziesz idealne tło do sesji fotograficznych. Zatrzymajcie te niezapomniane chwile na wieczność i stwórzcie wspomnienia, które będą cieszyć Wasze serca przez lata.
A jeśli marzysz o niezwykłych imprezach rodzinnych, urodzinach czy ogniskach, Siedlisko Sielankowo Zabłocie jest gotowe spełnić Twoje oczekiwania. W przepięknej atmosferze natury, dzieci będą mogły cieszyć się kreatywnymi warsztatami. Dzięki nim będą miały okazję stworzyć pamiątkową drewnianą alpakę, która zawsze będzie przypominać im o niezapomnianych chwilach spędzonych w tym magicznym miejscu.
A to jeszcze nie wszystko! Siedlisko Sielankowo Zabłocie serdecznie zaprasza również szkoły na niezwykłe wycieczki. Uczniowie będą mieli okazję zgłębić tajemnice przyrody i odkryć fascynujący świat alpak. Przeżyją niezapomniane lekcje na łonie natury, gdzie będą mogli bliżej poznać te urocze stworzenia i ich zwyczaje. Niech nauka stanie się przygodą! Ponadto, dla naszych gości udostępniamy plac zabaw w niebywałą atrakcją jaką jest „kuchnia błotna” oraz wielkiego dmuchańca – zjeżdżalnię.