ul. Topolowa 22a, Nowa Wieś
05-140 Serock
tel. 509 657 533
e-mail: magnolia.rooms@gmail.com
www: magnolia-rooms.pl
Facebook: Magnolia Rooms – Pokoje Gościnne

Zapraszamy do skorzystania z oferty Holiday Home Magnolia. Dom położony jest zaledwie 43 kilometry od Warszawy w  pięknej, ekologicznej miejscowości Nowa Wieś koło Serocka, w samym sercu Mazowsza w sąsiedztwie Jeziora Zegrzyńskiego, rzek Narew i Bug.
Pokoje Magnolia to doskonała oferta dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym. Oferta obejmuje wynajęcie całego domu jak również poszczególnych pokoi.
Dysponujemy 14 miejscami noclegowymi w 5 sypialniach 2-,3- i 4-osobowych. Doba trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00 dnia następnego. Do dyspozycji naszych gości oddajemy całodobowy parking i dostęp do Wi-Fi.
U nas nie będziecie się Państwo nudzić. Udostępniamy naszym gościom stół do gry w ping-ponga, szachy. Wokół obiektu znajdują się piękne tereny rekreacyjne, można u nas rozpalić ognisko, przygotować grill na tarasie, odpocząć na ogrodowej huśtawce.
Piękna okolica, w której zlokalizowany jest Holiday Home Magnolia, to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Zarówno dla tych, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku i możliwości leniuchowania na łonie przyrody, jak i tych aktywnych, którzy chcą uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerowe wycieczki i zwiedzać okolicę. W Nowej Wsi rodziny z dziećmi znajdą plac zabaw i boisko sportowe, a w pobliskim Serocku wspaniale zagospodarowaną plażę i trakt spacerowy. Przy plaży można też wsiąść na statek spacerowy i odbyć wycieczkę po Jeziorze Zegrzyńskim, wypożyczyć kajak lub rower wodny.