Budy Pobyłkowskie 9
06-121 Pokrzywnica
tel. 603 282 922, 609 833 175
e-mail: teresamilewska78@gmail.com
Instagram: @jabl.uszko11

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa sadowniczego, w którym produkujemy owoce.
Oferujemy pyszne i zdrowe jabłka, śliwki, wiśnie, czarne, czerwone i białe porzeczki, maliny, agrest i aronie.
Nasze malowniczo położone gospodarstwo cechuje duży skłon południowy, co gwarantuje pięknie wybarwione, skąpane w słońcu owoce. Z jednej strony prowadzenie gospodarstwa sadowniczego jest naszą pasją, z dugiej zaś wrażliwość na piękno otaczającej nas wielobarwnej i niezwykle wielogatunkowej przyrody (sąsiadujemy z Nasielsko-Karnieswskim Obszarem Chronionego Krajobrazu), a także nasze osobiste przekonania sprawiają, że wykorzystujemy selektywne środki ochrony roślin, a wykonywane zabiegi ograniczamy do niezbędnego minimum. W konsekwencji otrzymujemy owoce o wyższej wartości biologicznej i odżywczej, a przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia człowieka.
Nadzór nad naszymi uprawami sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co jest gwarancją, że owoce powstają w sposób przyjazny dla środowiska, a metody produkcji skutkują wysoką jakością od wyglądu, poprzez zapach, aż po walory smakowe i odżywcze.
Dzięki nowoczesnej bazie przechowalniczej większość owoców oferujemy Państwu przez cały rok. Sprzedajemy ilości hurtowe i detaliczne.