ul. Kolejowa 122
05-123 Chotomów
tel. 531 628 510
e-mail: eliza.k.k@wp.pl
www: rodzinnyekozakatek.pl
Facebook: Rodzinny Eko Zakątek
Instagram: @rodzinny_eko_zakatek

Oferuję ręcznie robione świece z wosku pszczelego, które są cennym darem natury dla naszego zdrowia. Wosk pszczeli jest to naturalnie i biologicznie czysty surowiec wytwarzany przez pszczoły. Jest najlepszym woskiem i wygrywa we wszystkich kategoriach ze swoimi sztucznymi odpowiednikami. Naturalny, nieprzetworzony, z pięknym zapachem, ma właściwości prozdrowotne: jonizuje i oczyszcza powietrze oraz jest odpowiedni dla alergików i astmatyków.

Tworzenie świec zrodziło się z mojej miłości do pszczół. Zawsze je ceniłam za ich udział w zapylaniu, ale dopiero kiedy lepiej je poznałam, zrozumiałam, jak ważnym elementem są dla ekosystemu i jak bardzo zdrowe jest wszystko, co wytwarzają.

Wiedza o pszczołach jest niezwykle ważna, dlatego powinna być elementem edukacji już od najmłodszych lat. To, co mogę zrobić ze swojej strony, aby jak najwięcej dzieci poznało tę wiedzę, to organizacja warsztatów dla szkół i przedszkoli. W trakcie warsztatów nie tylko opowiadam o pszczołach, ale robimy też świeczki z wosku pszczelego oraz kosztujemy pszczelich specjałów.
Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji o świecach z wosku pszczelego: świeczki z wosku pszczelego